Pr...a:-)

17. června 2006 v 16:13 |  °°Beauty°°

Vylepšete si prsa za 14dní

Zesvůdněte si dekolt! Když zaměstnáte hrudní svaly, hned ho budete mít plnější.

prsa Svaly, které se hodí řádně protrénovat, pokud chcete mít co nejdřív výrazně přitažlivější přednosti, máte přímo pod prsy. Třikrát týdně proveďte následující cviky; do měsíce a do dne se znásobí váš ňaderný sex-appeal.

Rovně se zdvihejte
Jak na to: Připravte si činky dvoukilovky (poslouží vám i dvoulitrové láhve s vodou). Chopte se jich a lehněte si na podlahu, nohy pokrčené, chodidla na zemi. Ruce natáhněte za hlavu tak, abyste se lokty šimrala na uších. Pomalu činky zvedejte k hrudníku. Pak se vraťte do výchozí polohy. Opakujte desetkrát ve dvou sériích.

Rozpažujte podle úhloměru
Jak na to: Vyzbrojte se kilovým závažím. Položte se na zem a ruce ohněte tak, abyste se činkami dotkla ramen. Pomalu zvedejte závaží nahoru, až budou paže v pravém úhlu s tělem. Dlaně směřují k sobě, jako když tleskáte. Pak rozpažujte, dokud v hrudi neucítíte napětí (ruce byste měla mít rovnoběžně s rameny, činky směřují přímo nahoru). Zvládněte cvik desetkrát ve dvou sériích.

Pohazujte si s míčem
Jak na to: Výchozí poloha zůstává stejná jako u cvičení, jež už jste podnikla, zásadní změna nastává ve vybavení. Potřebujete asi dvoukilový medicinbal; seženete ho ve sportovních potřebách. Držte míč oběma rukama těsně nad hrudníkem. Zvedněte ho tak, abyste měla paže rovné a aby směřovaly kolmo na podlahu; balon vyhoďte asi patnáct centimetrů vysoko. Až ho chytíte, vraťte ruce do původní polohy a cvik devatenáctkrát zopakujte.

Veďte přímý tah
Jak na to: Zpříma se postavte a do každé ruky popadněte kilové závaží. Paže držte u těla a zvolna je ohýbejte nahoru, dokud se činkami nedotknete ramen. Dávejte si pozor na to, aby dlaně při pohybu směřovaly přímo ke stropu. Potom ruce natáhněte před sebe, aby byly rovnoběžně s podlahou, a znova je pokrčte. Dejte si dvě série po deseti cvicích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama