Prosinec 2006

Další fotečky...NOFX...fakt boží group!!

23. prosince 2006 v 21:33 °°Punk°°
¨
SUPEER HADŘÍKY
a další fotečky...=o)

punk..rock

23. prosince 2006 v 21:18 °°Punk°°
jak vlastně vzniklo hnutí punk???Punk je alternativní generační hnutí mládeže, které vzniklo v 70.letech 20.stol. ve Velké Británii a později se rozšířilo i do dalších států Evropy i USA.Do ČR se dostal přelomem 70. a 80.let.
Punk
Punk je alternativní generační hnutí mládeže, které vzniklo v 70.letech 20.stol. ve Velké Británii a později se rozšířilo i do dalších států Evropy i USA. Stoupenci punku vyjadřují odlišnost od společenských konvencí měšťácké společnosti, a to jak životním stylem, tak oblečením a úpravou vlasů. Tento životní styl se podílel na vzniku originálního hudebního stylu punk-rock. Slovo punk pochází z anglického punk-pubertální, uličník

Punk-rock
Punk-rock je generačně vyhrocený syrový a agresivní hudební styl, jenž v roce 1977 přerostl do celosvětové vlny. Vyjadřoval pocity a názory nezaměstnané mládeže v Anglii. V této době také vznikli punk-rockové legendární skupiny jako Sex Pistols, Talking Heads, Television a Clash.

ČESKÁ SCÉNA
Punk se k nám dostal přelomem 70. a 80.let. . Punkové komunity se objevovaly hlavně v Praze a velkých městech - Ostravě a v Severních Čechách. Jaká byla vizáž prvních čs. Punkáčů? Velmi prostá. Na hlavě číro,provokující tričko , úzké protrhané džíny, tenisky, posléze se objevily košile s úzkými kravatami a odrbané kožené bundy, pomalované punkovými nápisy a místo tenisek vysoké těžké boty.
Z Velké Británie se k nám dostal i punkový tanec, kterému se říkalo pogo. Jeho účastníci okolo sebe divoce máchali pažemi a kopali nohama, vráželi do sebe, strkali se a nezřídka vypukla i menší šarvátka. Tento neučesaný, drsný tanec byl však jedinou adekvátní možností jak pohybem vyjádřit onen hlasitý a divoký hudební styl - punk rock.
V letech 1982 - 85 vzniklo v Praze ještě několik skupin, hlásících se, ať už vážně nebo z recese k hnutí punk. Jejich hlavní období hraní a "proslulosti" však přišlo o něco později, takže jenom ve zkratce - šlo o skupiny Visací zámek, Plexis, Mrtvý miminka, Tři Sestry atd.

ANGLICKÁ SCÉNA
Zatím nejširší vlna punkových kapel zasáhla Anglii v letech 1976 a hlavně v r. 1977 a nejdůležitějšími představiteli byli Sex Pistols Angličtí punks byli většinou dělníci, pracovníci ve službách nebo nezaměstnaní ve věku okolo dvacítky. Punkeři se poflakovali po klubech, kde nadšeně obdivovali rockové kapely, hrající jednoduchý přímočarý rock. A tyto pub rockové skupiny jako třeba Dr. Feelgood nebo Eddie & The Hot Rods se staly největší inspirací právě se rodícího anglického punku. Texty byly obohaceny novou poetikou, poetikou drsného života na ulici, života bez budoucnosti. "Nemůže se věřit nikomu", hlásali tehdy punks, "no future - žádná budoucnost".

Něco pro kámošku(njn..Pamele..její vzor=o))

21. prosince 2006 v 21:18

Pamela Anderson

Herečka

Datum narození:01.06.1967 Místo narození:Ladysmith, British Columbia, Canada Znamení:Blíženci


Její otec Barry pracoval u vysoké pece a matka Carol byla číšnice. Pamela Anderson má o 5 let mladšího bratra Gerryho. Její první průlom přišel v roce 1989, když sledovala zápas v americkém fotbalu ve Vancouveru. Kameraman našel v hledišti její tvář, která se vzápětí objevila na obří obrazovce. Pamela na sobě náhodou měla tričko firmy Labatt a její úspěch u publika okouzlil pracovníky firmy natolik, že jí nabídli práci v reklamě (byla to reklama na pivo).

V roce 1989 jí agenti telefonovali domů do Vancouveru, aby v Kalifornii nafotila fotky pro Playboy, ovšem Pamela byla pobouřená. Na naléhání její matky a dědy, kteří jí radili, aby si nenechala takovou příležitost ujít, odletěla do L.A., kde její kariéra začala. Zanedlouho se objevila v časopise Playboy jako "Dívka měsíce". Poté získala menší role v seriálech jako Ženatý se závazky "Married with children" (1990) a Kutil Tim "Home Improvement" (1991). V té době si nechala plasticky zvětšit prsa na velikost 80 C, které ji učinily neodolatelnou.

Pamela Anderson se nejvíce proslavila seriálem Pobřežní hlídka "Baywatch" v roli neodolatelné C.J. Parker. Po dobu jejího působení v seriálu jeho sledovanost obrovsky rostla a Pamela se tak stala v krátké době velmi populární. Také se několikrát objevila na obalech časopisu Playboy (co do počtu fotografií na titulní straně drží světový primát). V Pobřežní hlídce Pamela vydržela, až do konce 6. série, když ji David Hasselhoff kvůli jejím milostným avantýrám často hrozil vyhozením. Seriál opustila s důvodem, že se chce více věnovat svému synovi.

I když Pamelin akční film Barb Wire, futuristická pohádka o feministické akční hrdince slavil úspěch, Pamela tvrdila, že je jí jedno, jestli ještě někdy natočí nějaký film. Pro větší věhlas navíc prohlásila, že nikdy nechtěla být víc, než dobrou manželkou a matkou. Byla viděna s některými hollywoodskými starými mládenci, mezi něž patřil například Dean Cain, Sylvester Stallone a Scott Baio. Pak překvapila mnoho svých přátel včetně rodiny, když se po čtyřdenní známosti provdala za Tommyho Lee, bubeníka skupiny Mötley Crüe. Svatbu měli na pláži v Cancúnu, ženich měl na sobě krátké džíny, nevěsta úzké bílé bikiny.

Poprvé se provdala 19.2.1995 na pláži v Cancunu v Mexiku za rockera Tommyho Leea. Místo snubních prstýnků si nechali vytetovat jména svých protějšků. Seznámili se na jedné silvestrovské párty, kde ale Tommy Pamelu na první pohled příliš neoslnil. Ovšem Pamela jeho romantismu později podlehla. V červnu 1996 se jim narodil syn Brandon a v prosinci 1997 další syn Dylan. To už ale jejich manželství bylo v rozpadu. Pamela zažádala po několika Tommyho fyzických napadeních, za které Tommy také skončil za mřížemi, o rozvod. V roce 1999 se, ale dali opět dohromady a naplánovali další svatbu.Ve stejném roce si také nechala odstranit silikonové implantáty - vrchní objem si z 90 cm nechala zmenšit na "pouhých" 80.

Druhým manželem Pamely Anderson se stal americký hudebník Kid Rock, za kterého se provdala 29.7.2006 ve francouzském letovisku Saint-Tropez.

MNO....MYSLIM ŽE 1 FOTKA STAČÍ NE.....??!!

Další obrázky...

21. prosince 2006 v 18:20

Hezký co....

19. prosince 2006 v 19:36

nofx.....punks not dead ..........

10. prosince 2006 v 11:35 °°Punk°°
Tato kapela se zformovala v roce 1983. Skupina začla hrát v triu Fat Mike, Eric Melvin a Erik Sandin. Od začátku měli velký úspěch, ale odmítali vydávat pod velkými společnostmi, nechtěli být komerční skupinou, což se jim povedlo. Za svojí dlouhou stále trvající kariéru nahráli velké množství alb, EPíček a singlů. Jsou považováni za krále současné punkové scény. Ve své muzice ohromně experimentují, zkouší vše od hardcore punku, skate punku přes melody, ska, pop-punk, rock, blues a tím výčet nekončí, těmito experimenty si získali mnoho fanoušků. Jejich štiplavé protipolitické texty si oblíbili hlavně skalní punkáči, ostatní lidi ohromili svojí výbornou muzikou. NOFX jsou schopni složit téměř dokonalou skladbu, ale občas se vloudí i úplnej shit, který se nedá poslouchat, proto občas dochází k výkyvům při hodnocení jejich alb kritikou. Od sváho počátku se vypracovali téměř na vrchol, kdyby neodmítali komerci, byli by mnohem populárnější, ale právě tímto postojem ukázali, že jsou opravdová punková skupina ze vším všudy. Fat Mike vlastní punk-rockové vydavatelství Fat Wreck Chords, do kterého paradoxně stoupili NOFX teprve nedávno, a mimo jiné hraje v Me First And The Gimme Gimmes, společně se Spikem ze Swingin´Utters, Joeyem a Davem z Lagwagonu. Název NOFX je zkratka pro No Fucks. Zpočátku hraní kapela odsuzovala drogy, ale během pár let svůj názor radikálně obrátili - např: album Punk In Drublic má ve skutečnosti znamenat Drug In Public. NOFX se stali velkou legendou a lidé je budou poslouchat ještě hodně dlouho, stejně jako bude hodně kapel, které půjdou v jejich stopách.
SLOŽENÍ: Fat Mike (zpěv, bass), Eric Melvin (kytara), El Hefe (kytara), Eric Sandin (bubny)
STYL: Punk pop, Melody punk, Skate punk, Punk revival
PODOBNÉ SKUPINY: Unwritten Law, Bad Religion, Blink-182, Pennywise, Down by Law, The Vandals, SNFU, Mr.T Experience, Face To Face
NÁSLEDOVNÍCI: Propagandhi, Dillinger Four, Bueno, Gwyllions, Bad Astronaut, Belvedere
FULL ALBA: S&M Airlines(1989), Ribbed (1990), Liberal Animation (1991), White Trash,Two Hebs And a Bean (1992), Maximum Rocknroll (1992), Punk In Drublic (1994), I Heard They Suck Live (1995), Heavy Peting Zoo (1996), So Long & Thanks for All the Shoes (1997), Pump Up the Valuum (2000), 45 or 46 Songs That Weren´t Good To Go On Our Other Records (2002), War On Errorism (2003)