:)gdo dostal Oscara??

26. února 2007 v 10:48 | No já přece:)
Nejlepší film
Skrytáidentita
Babel
Dopisy z Iwodžimy
Malá Miss Sunshine
Královna
Herec v hlavní roli
Forest WhitakerPoslední skotský král
Ryan GoslingHalf Nelson
Peter O´TooleVenus
Will SmithThe Pursuit of Happiness
Leonardo DiCaprioKrvavý diamant
Herec ve vedlejší roli
Alan ArkinMalá Miss Sunshine
Jackie Earle HaleyLittle Children
Djimon HounsouKrvavý diamant
Eddie MurphyDreamgirls
Mark WahlbergSkrytá identita
Herečka v hlavní roli
Helen MirrenováKrálovna
Penelope CruzováVolver
Judi DenchováSkandální zápisky
Meryl StreepováĎábel nosí Pradu
Kate WinsletováLittle Children
Herečka ve vedlejší roli
Jenifer HudsonováDreamgirls
Adriana BarrazováBabel
Abigail BreslinováMalá Miss Sunshine
Cate BlanchettováSkandální zápisky
Rinko KikuchiováBabel
Nejlepší režie
Clint EastwoodDopisy z Iwodžimy
Stephen FrearsKrálovna
Paul GreengrassLet číslo 93
Alejandro González IárrituBabel
Martin ScorseseSkrytá identita
Neanglicky mluvený film
Po svatběDánsko
Dny slávyAlžírsko
Faunův labyrintMexiko
Životy těch druhýchNěmecko
VodaKanada
Režie
Clint EastwoodDopisy z Iwodžimy
Stephen FrearsKrálovna
Paul GreengrassLet číslo 93
Alejandro González IárrituBabel
MartinScorseseSkrytá identita
Adaptovaný scénář
BoratSacha Baron Cohen, Anthony Hines, Peter Baynham, Dan Mazer, Todd Phillips
Potomci lidíAlfonso Cuarón, Timothy J. Sexton, David Arata, Mark Fergus, Hawk Ostby
Skrytá identitaWilliam Monahan
Little ChildrenTodd Field, Tom Perrotta
Skandální zápiskyPatrick Marber
Originální scénář
BabelGuillermo Arriaga
Dopisy z IwodžimyIris Yamashita, Paul Haggis
Malá Miss SunshineMichael Arndt
Faunův labyrintGuillermo del Toro
KrálovnaPeter Morgan
Dokumentární film
Deliver Us from Evil
An Inconvenient Truth
Iraq in Fragments
Jesus Camp
My Country My Country
Nejlepší hudba
BabelGustavo Santaolalla
The Good GermanThomas Newman
Skandální zápiskyPhilip Glass
Faunův labyrintJavier Navarrete
KrálovnaAlexandre Desplat
Nejlepší kamera
The Black DahliaVilmos Zsigmond
Potomci lidíEmmanuel Lubezki
IluzionistaDick Pope
Faunův labyrintGuillermo Navarro
The PrestigeWally Pfister
Nejlepší střih
BabelDouglas Crise, Stephen Mirrione
Krvavý diamantRichard Chew, Steven Rosenblum
Potomci lidíAlfonso Cuarón, Alex Rodríguez
Skrytá identitaThelma Schoonmaker
Let číslo 93Clare Douglas, Richard Pearson, Christopher Rouse
Nejlepší zvuk
ApocalyptoKevin O'Connell Greg P. Russell, Fernando Cámara
Krvavý diamantAndy Nelson, Anna Behlmer, Ivan Sharrock
DreamgirlsMichael Minkler, Bob Beemer, Willie D. Burton
Vlajky našich otcůJohn T. Reitz, David E. Campbell, Gregg Rudloff, Walt Martin
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého mužePaul Massey, Christopher Boyes, Lee Orloff
Nejlepší animovaný film
Auta
Happy Feet
V tom domě straší
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni!!=D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama